12 visninger
Lukker 14/01-2025 08:12:00
Beskrivelse:
Ingen beskrivelse fundet
BUDT 150,- DKK
Afhentes: Hovedgaden 25 DK-8961 Alliingeåbro (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
90x90cm roterende podie -16stk roterende podie for vare-eksponering -Fjærbelastet rotasjon, returnerer til utgangspunkt på egenhånd -Estimert kapasitet: 100kg -Modulbasert, kan monteres sammen -Tidligere brukt til eksponering av vedfyringsovner i byggevarehus
dage
timer
min
1 visning
BUDT ?,- DKK
AFSLUTTET
Firsidet kinesisk kalligrafi penselbæger, gennembrudt, H. 14,5 cm, samt et bambusfineret penselbæger H. 12,5 cm, derudover en 'Wan-emblem' æske, rektangulær form H. 6 cm L. 31 cm B. 16,5 cm.. 19. årh. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
dag
8 visninger
BUDT 5500,- DKK
Christian Dior Silketørklæde med gyldent og rødt motiv på brun baggrund. Ca. 87×87 cm.
9 visninger
BUDT 750,- DKK
144 stk. store sæbeboblesværd m/Dino, måler ca. 35cm
2 visninger
BUDT 0,- DKK
Dansk regence hovedvandsæg af sølv, ligeknækket form, hængslet låg med knop i form af fugl, ovalt fodstykke. Mester Hans Bruhn, borgerskab i Sønderborg, d. 1759. Vægt 31 g. H. 8,7 cm.
7 visninger
BUDT 1550,- DKK
Vigtigt vigtigt !!! : På billederne er der monteret et tippelad med wirehejs på lastbilen - dette tippelad medfølger ikke i købet og sælger har afmonteret det efter fotografierne er blevet lavet!!! Sælger oplyser, at der er eftermonteret partikelfilter på bilen, se billeder. Har været startet op og kørt med inden for de sidste 6 månede Volvo FL6
BUDT 5000,- DKK
Rusland, Skt Stanislausordenen, 2 kl. halskors i guld og emalje, lødighedsstemplet “56” og mærket “A.K.” for Albert Keibel, 46.5×50mm, Romanov 39.
5 visninger
BUDT 9500,- DKK
Kuffert med ca. 60 dele fiskeudstyr - indeholder kroge, blink mm. Smart fiskegrej til mange forskellige typer fiskeri. Super startboks til juniorfiskeren og begynderen. Ubrugt. + MOMS
10 visninger
Gucci Taske af rødt læder med gyldne beslag, kædehank, to rum med en indvendig lomme og lysebrunt stof for. H. 15 x B. 20 x D. 7 cm.
3 visninger
Stjernestempler. Ringbind med A5 plancher med ca. 1500 stk stjerne stempler. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 450,- DKK
TRACKER, 10 stk. Virker via bluetooth på telefon. Flere funktioner, du kan f. eks. Få trackeren til at bippe eller finde den via en "radar" på telefonen. Rækkevidde op til 10 meter inden døre, 25 meter udendørs. 5 stk. sort og 5 stk. hvid leveres. Ubrugte.