Lukker 14/01-2025 08:24:00
Mål: 220x62
Afhentes: Hovedgaden 25 DK-8961 Alliingeåbro (via Google Maps)
1 ubrugt generator Lucas Universal 65 amp.
- I fin og teknisk god stan ABC Glasslift 550
BUDT 49500,- DKK
"Model 8FBE20T" - 48V - med udskydelige pallegafler, 2,2m lange når er udskudt! !NB! : Bemærk kun 4650 timer !!! Toyota Traigo 20 - Batteri - Kapacitet 2 ton, løftehøjde 4,7 m / 2 ton capacity, lifting 4,7 m
BUDT 59500,- DKK
Karl Larsen (f. København 1897, d. Holte 1977) Ti kompositioner. Én sign. KL. Akvarel og oliekridt på papir. Størrelse fra 38×56 til 19×29. Uindrammet (6 indrammet i passepartout). Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
36 stk Champagneglas med perlekant, H 18cm + 1 stk vaskebakke rumdelt for 36 glas, af god kvalitet
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
1845. Lille brev fra hamburg til Randers. Påskrevet “PR. COUVERT” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 stk rullevogne og en børstemaskine, ikke afprøvet.
PEM stor jerntønde, brugt til opbevaring. Mål....... Brugt, fremstår med patina. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Peridot- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med oval facetslebet peridot omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt 1.20 ct. Farve: F-H. Klarhed: VVS-SI. Vægt ca. 30 g. Str. ca. 52.
Ovalt library table af mahogni. sarg med skuffe, balusterformet stamme på firpasfod i form af ørne. 19. årh. H. 74. L. 79,5. B. 63.
Udgår