Lukker 24/11-2024 19:08:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
Sæt på tre indskudsborde af palisander. Model 34 a, b og c. Udført og mærket hos Haslev Møbelsnedkeri. H. 52. L. 57. B. 37. (3)
Action/sportskamera SORT farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. (Ubrugt)
ÅRHUS. Samling på 4 sider med bl.a. det meget slældne stempel AARUS AVISPOST (28–5-1952) samt brotype stempel AARHUS 27–4-1943. Desuden ÅRHUS AVISPOST samt ÅRHUS AVIS OG PAKKE. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961) Vase af stentøj modelleret i knoppet stil. Dekoreret med okseblodsglasur. Sign. Salto, 20708. Kgl. P. Udført 1966. H. 18. Diam. 13,5.
BUDT 12500,- DKK
Milas Tre ringe af 18 kt. guld hver prydet henholdsvis ovalslebet smaragd, rubin og safir. Samlet vægt ca. 13,5 g. B. 6 mm. Str. 53.
Står i 6740 Bramming. Dyrberg Larsen pendel med hvid glas skærm og messing ophæng. Ø: 24 cm, H: 22 cm. Hængt som udstilling. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Hængekøjer 2 stk. multifarvet. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Chippendales oval fad 57x43 cm 9 stk.
Omega Armbåndsur af 14 kt. guld. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 511. 1958. Læderrem. Ø 33 mm. Garantibevis fra 1959 medfølger.