Lukker 24/11-2024 19:34:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
Postkort. Lille lot postkort med flere gode motiver fra mest Danmark men også lidt udland og her mest Schweiz. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Både kroghejs og wirehejs. Låger bagest. 6 meter lang. 2,35 meter bred. 0,9 meter høj. Bliver tømt før afhentning.
Strømskinner Nordic aluminum, hvid. 3 stk a 2 meter, 4 stk 1 meter. Ubrugte.
4 stk. 12v batterier, 26 ah, 16x17x12,5 cm
1918. Chr. X, 8 øre, grå (4) og 8/3 øre, grå. I alt 40 øre på korrekt frankeret Luftpostbrev (ISPOST) fra Kjøbenhavn 13.2.1922 til Gl. Skagen. Særdeles sjældent brev [ 99 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
Udendørs maskiner og køretøjer kan indleveres til denne auktion Andet medtages på anden auktion. Online December Afskrivnings Auktion, maskiner, køretøjer og driftmidler På vores faste plads Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast. [email protected]" target="_blank" rel="noopener">[email protected] Salær for salg kun maks kr 1000.- Overskydende maskiner og driftmidler fra virksomheder, konkursboer, ophør og dødsboer.
24 stk Helium flasker med helium til ca. 30 balloner pr. flaske, alle i original emballage
Romerske kejserdømme, Otho, 69, Denar, Rom, PONT MAX, 3,37 g, RIC 19 Ex. Professor Niels Hannestad
Arne L. Hansen (f. København 1921, d. Espergærde 2009) Uden titel. Sign. ALH. Olie på plade. 34×35. Værket er en del af en suite på 6, hvoraf vi udbyder 4 af værkerne. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
- For 30-40 ton - CW45 JST 180 cm / 3,5m3 - For 30-40 ton - CW45 S
BUDT 21250,- DKK
El truck Uni carriers Fuld friløft Sideforskydning Gaffelflyt Løfte højde 4000mm Gaffellængde 1400 Lader medfølger