Lukker 24/11-2024 19:40:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
3 skovle S30 skifte. 25 cm & 30 cm & 42 c ABC S30 skovle / shovels - 3 skovle! 3 Buckets!
Vandhane berøringsfri Hansgrohe, til forblandet vand, fremspring 11,2 cm. Ubrugt.
Arne Haugen Sørensen (f. København 1932) Uden titel. Sign. A. Haugen Sørensen 79, unika. Bladstørrelse 65×55. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Severin Hansen Jr. (f. 1936, d. 2020, Møbeldesigner) Sybord af palisander med underliggende garnkurv af flet. Ene side med “skjult” skuffe i sarg. Udført hos Haslev Møbelsnedkeri. H. 52,5 B. 58,5. D. 43,5.
Opmærkervogn, Prosolve + 12 dåser opmærkerspray "gul" á 750 ml. (ubrugt)
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1999kr , ubrugt
Står i 6230 Rødekro. 5 stk. Jumbo bukke med 5 stk. forlænger, 5 stk. gelænder og 5 stk. hoveder. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
3 bts. Mg. Champagne Rosé, Brut, Louis Roederer 2013 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1850,- DKK
Seng på 140x200 cm med et praktisk løftesystem, der gør det nemt at opbevare ting under madrassen. Sengen er betrukket med grå stof og kommer med en matchende gavl på 140x120x9,5 cm. Madrassen har pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, som giver optimal støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
28 flasker classic shampoo samt 3,8 L. håndrens i dunk med pumpe.
Danmark. Parti i kasse med diverse album inkl. lidt helark samt lidt udland. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×