Lukker 24/11-2024 19:54:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
Opel Movano 2,3 cdti. varevogn. Pæn og velholdt bil . Bilen er sidst synet 28/9-2023 Bilen har lbn. været vedligeholdt og den funger godt. Årgang 2011. KM. 217929
Tabriz tæppe, Persien/Iran.. Medaljondesign på lys bund med jagtscenerier, dragemotiver, palmetter og grenværk. 1950–1960. 408. x 322.
Står i 6780 Skærbæk. 2 stk. elefant ACCU strømtavler. 12 volt. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Ventilsæt, Corner Manuel Kriss, krom. Ubrugt
Groe blue vandhane (kun armatur)
75 stk Champagneskåle - 16 cl.
Minilæsser med teleskopisk udskydelig arm! - Har teleskoparm. - 3. funktion med ekstra hydraulik udtag. - Bredde hjul. - Ekstra kontravægt monteret. - Bøsninger renoveret. NB ! Kan afhentes efter d. 3. juli 202 Avant 640 - Teleskop læssearm - 38 HP
BUDT 117000,- DKK
Louis Vuitton “Noctambule” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke og et rum med en indvendig lomme og gråt ruskindsfor. H. 30 x B. 18–38 x D. 10 cm. 1999.
BUDT 2300,- DKK
Ubekendt maler, 19. årh. Skibsportræt af “I. M. Kirkby”. Usigneret. Olie på lærred. 52×80.
Rubin- og diamantring af 18 kt. rosaguld prydet med talrige seks facetslebne rubiner og old- og antique-cut diamanter på i alt ca. 0.50 ct. Farve: G-I. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 13 g. B. 18 mm. Str. 55.