Lukker 22/11-2024 08:09:00
BUDT 275,- DKK
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
12 m2 Coloc sten 8cm. Ubrugt på 2 paller.
Rasmus Christiansen (f. Bjertrup v. Skanderborg 1863, d. København 1940) Fjordparti med græssende køer. Sign. R X Chr. Olie på lærred. 47×69.
BUDT 310,- DKK
2 hydr. Cylinder ubrugt, total 670mm
24 pk galv. Bolte 16x100
Inkl. Taske
BUDT 475,- DKK
ca. 10.000 l/m/m møtrikker for kabinet låger
Parti div. kileremme (ubrugt)
5 stk Opvaskekurve 50 x 50 cm H 13 cm, rum opdelt til 25 glas, Ø 90 mm
AC-Delco kraftig slagnøgle med digital moment tilspænding og vinkelsliber, uden batteri og lader.
Svensk design Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Geometrisk dekor i brune, blå, lyse og lyserøde nuancer. Udført midten af 20. årh., Sverige. L. 258. B. 188.
Friture, se fotos
Fabriksny 16 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-16RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-16RY3-B.
BUDT 3500,- DKK