Lukker 22/11-2024 08:31:00
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
Gallakjole fra ophørt butik str: 38 vejl pris 1890kr , ubrugt
MOTORSAV, Boxer 52cc.
Taske med fiskeudstyr, som indeholder lille net, 2 stk. fiskestænger, 2 stk. hjul og diverse fiskegrej. Fint startsæt til fiskeri. Ubrugt. + MOMS
1907. Fr. VIII, 10 øre. 6 mærker med fundne varianter i stemplet kvalitet. [ 55 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
TRANSPORTSTROP, 5 stk. m. skralde. 18 M x 50 mm. 4,5 ton brudstyrke. Ubrugte.
6 bts. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2017 A (hf/in). Owc.
Kondicykel Schwinn 570, ikke afprøvet, kom til eftersyn
næsten ubrugte rivaler
Et par franske stager af bronze, støbte med karyatider, runde fodstykker med gennembrydninger. Stemplede Barbedienne & Cie. 19. årh.s sidste fjerdedel. H. 26,5 cm. (2)
Pænt holdt, har spor efter stilstand i 6 månede MAN Tg a 26.350
BUDT 50500,- DKK
Smukke 18K forgyldte hjerte øreringe med krystaller.