Lukker 22/11-2024 08:33:00
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
Ca. 80 stk. ringbind i 3 farver (ubrugt)
Taget på kassen har nogle hulle MAN LE10.180
BUDT 17000,- DKK
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Spejl med lys 80x140cm Swedbergs, ubrugt.
Container Sidoluckor. Stora luckor frammåt. Mått (Leveransmått) Höjd: 2000mm Bredd: 2000mm Längd: 3500mm Begagnat skick så skador, repor ,bulor kan förekomma
1937. Schultz, 10 øre, grønblå. Klip med blåt skjoldstempel KOLONIEN HOLSTEINSBORG. Pragtkvalitet. Attest Nielsen [ 15 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
England. Victoria. 17 gamle auktionslots med ubrugte mærker [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
GRYDE/PANDESÆT, 6 stk.
SASHIMIKNIV, 27 cm knivblad, udført i 110 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Samling diverse middelalder effekter bestående af aspergillum hovede af bronze, chrismatorium af bronze, tre Limoge ornamenter i form af personer, kors af træ udført af ben, greb af træ, fingerring af bronze samt gotisk skakbrik? af tand i form af biskop. 13–16. årh. Derudover medfølger historicisme lysestage i form af løve.