Lukker 22/11-2024 08:45:00
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
Gallakjole fra ophørt butik str: 40 , ubrugt
1904. Planche med 7 stk prøvetryk. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Velholdt Maskine. Meget få hektar høstet bemærk med hjultræk Computer medfølger jordkæde afmonteret men medfølger - NB jordkæde delvist defe Grimme SE 150-60 - hjultræk
BUDT 260000,- DKK
Rensdyrs øreringe forsølvet Kobber med Zirkonia
Ca. 50 stk Klapstole i transportbur, med Brugsspor
Sidste eftersyn 01-07-2023. ABC 2 hjul - Fra JOS gyllevogn
Carl Halier (f. 1873, d. 1948) To cirkulære fade af stentøj, dekoreret med Sung glasur. Sign. monogram, 21825 og 21826. Royal Copenhagen. Diam. 35 og 29. (2)
GPS maskinstyring bestående af: Tablet, Leica iCON Toughpad CC80-20 Rugged 7" Tablet/Panasonic FZ-M1JX50-J3 + GPS-antenne, Leica iCON ICG70 m. 1 batteri (minus lader) (minus ledninger og kabler)
18 visninger
BUDT 17000,- DKK
1 bt. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1970
Varmeblæsere 2 stk ubrugte.
Stålbord, se mål på foto
Længde 190 cm