Lukker 22/11-2024 08:51:00
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
5 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1992 A (hf/in). 5 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1993 A (hf/in). Total 10 bts.
Safir- og rubinarmring af 14 kt. guld prydet med dråbeformet safir og rubin. Vægt ca. 17 g. Front B. 8 mm. Indvendig diam. ca. 5,9 cm.
PALLE med diverse stål bolte.
Hedvandsrenser Gerni 3500, ikke afprøvet.
Poul S. Nielsen (f. Helsingør 1920, d. 1998) Interiør med blomster på en stol. Sign. monogram. Olie på lærred. 101×77. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
7 stk. el-ventilatorer, ubrugt.
6 bts. Clos Canon, Saint Émilion Grand Cru 1997 A (hf/in). 3 bts. Chateau Les Hauts de Brame, Saint-Estèphe 1995 A (hf/in). 1 bt. Château Gloria St. Julien 1984 B/C (us). Total 10 bts.
Kina. 1968. 8 F. Pænt postfriskt eksemplar. [ Mi. 1013 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stor beboelsesvogn med 4 værelser, samt køkken og baderum med brusekabine og toile Euro Wagon 1338-89 - Sa103b
BUDT 44000,- DKK