9 visninger
Lukker 15/12-2024 14:14:00
Beskrivelse:
1858. 4 sk. LUX-stemplet 60 “RØDBY” [ 7 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 270,- DKK
Afhentes: Se auktionen (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Står i 6780 Skærbæk. Vægur i træ. H: 85 cm, B: 36 cm, d: 18 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
dage
timer
min
3 visninger
BUDT 0,- DKK
AFSLUTTET
Hans Henrik Fischer (f. 1978) “Olivia”. Sign. på bagsiden med titel og datering. Olie på lærred. 50×40. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 visning
BUDT 14000,- DKK
Case CX 245 D SR Årgang 2018 Timetal 4500 Monobom og 2.94 m arm. 800 mm Bælter Vægt 25.400 kg FPT motor Tier 4 final 166 hk der overholder de gældende miljøregler. Hydraulik 2 variable pumper der yder 2x211 L/min Gummiophængt luksuskabine med klimaanlæg. Radio Rotorblink Multijusterbart luftsæde Bakkamera og sidekamera. 180 graders overblik. Ekstra lys på kabine tag og bag på maskinen, samt på bom. Alle lygter er LED. Centralsmøring Engcon EC233 rotortilt med klo. Direkte monteret S80 EC oil i bunden. 1300 mm graveskovl 1800 mm planerskovl Gafler Regat til jordbor uden motor med Oil Quick 1500 liters olietank
5 visninger
BUDT ?,- DKK
- Fungerer og klar til at klippe hegn. ABC Hegnsklipper
0 visninger
BUDT 20250,- DKK
Liggestol I orange, 2 stk. Ubrugte + MOMS
Pendel 2 stk, Nielsen nice kuglependel, Kobber børstet ,Ø25, sort stof ledning cirka 50 cm lang. Ubrugt, små skrammer kan forekome
BUDT 100,- DKK
5 stk fjernstyret biler, ubrugte
Perlehalskæde prydet med talrige barokke hvide ferskvandskulturperler og kuglelås af metal. Perlediam. ca. 12–15 mm. L. 54 cm.
BUDT 1450,- DKK
Solbrille fra Guess. GU7684 66S, 58-17. 145*3. Med Etui til. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte, +MOMS
Flishugger. Har omdrejningsvagt 540/1000 omdrejninger. Har været i drift frem til nu. TIM højtipvogn med store hjul. Hydraulisk støtteben. Mange reservedele medfølger. Ekstra knivsæt medfølger ( nyslebet ). NB ! Har været monteret på Mercedes MB trac 800 med skovkran, kan købes på ID 2079489 TP 960 PTO - Med TIM 8 tons højtipvogn.
BUDT 22000,- DKK
Hitachi/Hikoki rundsav model c6ss ubrugt
Meget velholdt minigraver. Meget få time Caterpillar 301.8 C - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 ton
4 visninger
BUDT 91500,- DKK