Lukker 15/12-2024 14:48:00
1918. 27 øre/10 kr. Blå/brun. Postfrisk helark. Foldet på midten. [ 97 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ubekendt møbeldesign Et par brutalist stole af eg, løse hynder med grå uld. (2)
PANDESÆT med 3 stk. pander i str. 26, 28 og 30 cm. Med keramisk granit slip let belægning. Også til induktion og opvaskemaskine. Alle pander inkl. Glaslåg. Ubrugte.
USB lighter, 5 stk. Genopladelig og med flexarm som let kan nå ned i dybe lysestager, gasgrill mm. Fra United. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
10 stk LED lamper 200W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 10 lamper)
Reol for bar m. lys, glashylde, H: ca. 200 cm. B: ca. 182 cm
2 stk. antikke engelske armstole i eg polstret med grønt velour. Måler H81cm. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
Engelsk George III chatol med vitrine overdel af mahogni. 18. årh.s slutning. H. 221. B. 115. D. 60.
Ballonbue Kobbermetallic, 4-kantet med 6 meter stof
Står i 6740 Bramming. Reol med 3 sektioner - 8 stk. ben (H: 198 cm) og ca. 20 stk. hylder som måler 99 x 50 cm. Brugt, samlet. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Står i 6780 Skærbæk. Diverse porcelæns figurer, Holmegaard blå glas og Holland handmalet fad. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Bugseret cementtromle med trækøje. Tromlebredde 180 cm. Diamater 90 cm. Kraftig ramme og træk. Læssehjælp på lokationen. Se billederne for yderligere detaljer.
Krangrab for lastvognskra ABC Krangrab