Lukker 15/12-2024 14:59:00
1938. Bølgel. 5 øre, vinrød. Postfrisk 11-STRIBE! (sammenklæbede papirbaner) [ 246 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
12 bts. La Parde de Haut-Bailly, Pessac-Leognan 2009 A (hf/in). Owc.
BUDT 1800,- DKK
3 bts. Bourgogne Blanc, Domaine Leflaive 2022 A (hf/in). Oc. 1 bt. Auxey-Duresses, Leflaive & Associes 2022 A (hf/in). Total 4 bts. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1850,- DKK
Meget fin maskine - der medfølger 2 læsse-skovle! Den ene er en stor standard læsse-skovl og den anden ses monteret på maskinen på billederne og er en "lav planer-skovl". NB! På billederne ses nogle "laser stave" monteret foran på maskinen - de medfølger ikke og maskinen har ikke laserudsty Liebherr L526 -15 ton - Med 2 læsseskovle / With 2 loading buckets
BUDT 726500,- DKK
Hovmand El Trappe sækkevogn, med oplader, uden strøm
Har kun været brugt som demo. Magni MJP11.5 - 11,2 m - Kun 8 timer / Only 8 hours
BUDT 60000,- DKK
2 bts. Château Pontet Canet, Pauillac. 5. Cru Classé 2005 A (hf/in). 4 bts. Château Pontet Canet, Pauillac. 5. Cru Classé 2004 A (hf/in). Total 6 bts. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HMF Wire h HMF Wire hejs
Louis Vuitton “Keepall Bandoulière 55” rejsetaske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop og et lynlås rum med brunt stof for. H. 29 x B. 56 x D. 27 cm. 1989.
Står i 6230 Rødekro. Isoleret panelvæg - Gó-STAL. 2 stk. måler 250 x 115 cm. 1 stk. måler 250 x 72 cm. (den er skåret over). Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Tutima Glashütte “Luftwaffe WW2” af stål. Mekanisk kronografværk med manuelt optræk. 1940'erne. Læder NATO-rem. Ø 39 mm. Senere æske medfølger.
Kryderisæt med 16 kryderiglas og roterende stander. Ubrugt
139 visninger