Lukker 15/12-2024 15:01:00
1940. Provisorie. 6/8 øre, type I. Postfrisk 4-blok med kraftigt forskudt overtryk. [ 262a ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Drival 3500-2 Kabel trailer / Cable trai ABC Drival 3500-2 Kabel trailer / Cable trailer
BUDT 30000,- DKK
Et par rokoko spejle med rester af original bemaling og forgyldning, begge udskårede med gennembrudte rocailler og kæmninger. Nordtyskland, 18. årh.s midte. H. 107. B. 42. (2) Proveniens: Dansk privatsamling.
1864. 3 sk. PRAGT-mærke annulleret 61 “RØNNE”. Attest LN. [ 12 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Vandanalyse pool lab 2.0, testet vandkvalitet i pool. Vandtæt. Ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Volvo FL612 - Wirehejs med container - Vid Volvo FL612 - Wirehejs med container - Video!
BUDT 40000,- DKK
PEM stor jerntønde, brugt til opbevaring. Mål...... Brugt, fremstår med patina. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
12 bts. Champagne Rosé, Brut, Louis Roederer 2015 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Har aldrig været i brug. Honda motor. Tremix BFP - Har aldrig været i brug
BUDT 5750,- DKK
Selges på vegne av kunde. Fungerte sist kunden prøvde den for 20 år siden. Reparasjoner og utskiftning av reimer osv må påberegnes.
diverse el dele ubrugte