Lukker 15/12-2024 15:04:00
1871. 16 sk. 1.tryk. UTAKKET PRØVETRYK i parstykke. Attest Nielsen [ 3 ] [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hovedvandsæg af sølv prydet med talrige flusser. Mester antageligt Nicolay Hansen, Tønder 1828. Vægt ca. 80 g. H. 11 cm.
6 stk Afspærringsstolper, hver med 3 meter sort bånd + ca. 25 meter Rød løber
Soundbar til TV eller PC. Tilsluttes til strøm via USB-stik. Str. Ca. 47 x 8 x 8 cm. Ubrugt
BUDT 325,- DKK
Merete Barker (f. Birkerød 1944) Uden titel. Sign. Merete Barker - 84. Olie på papir. Bladstørrelse 76×64. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
PALLE med diverse stål bolte.
10 stk Borde 220 x 68 cm og 20 Bænke 220 x 25 cm, med brugsspor
Vandpumpe med 6,5 hk benzinmotor. 3 tommer tilslutninger, 60 m3/time, 30 m løftehøjde, 7 m sugehøjde. 23 kg. Ubrugt
Vandhane, Grohe Euroeco, Krom, vægmonteret armatur incl 2 rosetter. Ubrugt
Inddækninger 1 stk metalbestos Ø280 5-32 grader sort, 1 stk metalbestos Ø230 0 - 5 grader, alu. Ubrugt.
Palle handelsvare
1 bt. Château Rauzan Ségla, Margaux. 2. Cru Classé 1990 A (hf/in).