Lukker 15/12-2024 15:40:00
Står i 6230 Rødekro. Tjep beton/stål dykkerpistol - ST-15/50. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Fin Iveco varevogn i farven hvid under reklame-foliet. Har reklamefoliet som er på nu, fjernes inden aflevering. Tanken i varerum følger ikke med. Har aircon, og automatgear. Undervognsbehandlet i 2019. Wabasto fyr. Tandremmen er skiftet i 2018. Iveco 35-S12 HI Matic - Aut.
BUDT 93500,- DKK
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016) Komposition. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 50×60. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Står i 6230 Rødekro. 3 dele Hilti værktøj, samt batteri og oplader. Rundsav SCW22-A, Boremaskine SF22-A og boremaskine TE4-A22. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Henrik Busk Andersen (f. Ålborg 1967) Uden titel. Sign. monogram. Akryl på lærred. 140×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Helt Ny Komatsu Hydralikk Olje Kjøler. Står i orginal forpakkning. Passer til Hjulgraver: PW 160 - 7 PW 160 - 8 Dele Nr: 20G-03-32130 vekt: Ca 21 kg
Lynn Chadwick (f. London 1914, d. Lypiatt Park 2003) “Winged Figures III”. Stemplet C 75, 691, 2/8. Bronze. H. 35. Litteratur: Dennis Farr & Eva Chadwick: “Lynn Chadwick Sculptor. With a Complete Illustrated Catalgue 1947–1988”, Oxford 1990, nr. 691, gengivet side 274. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Gripen är delbar under rotator om man vill ha andra redskap. Vågen är ej använd. Medföljer 1st ny hydraulmotor till rototatorn. Gripskopan är i begagnat skick, hydraulmotor till rotator medföljer och behöver bytas innan den tas i bruk.
Jernbeslået usigneret krudtprøver “eprouvette” ca. 1820 med krum netskåret kolbe der afsluttes med hvælvet plade, flad let bananformet flintlås, stort fjederpåvirket hjul mærket 1 til 12. Merd krudtprøveren en messingstand. (1)
Liggestol I orange, 2 stk. Ubrugte + MOMS