NR. STEMPEL 183: Tønning JPX. Skarpt og nær retvendt aftryk af ekstremt sjældent stempel, der kun kendes i få eksemplarer. Mærke med kvalitetmangler [ 9 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×