Lukker 15/12-2024 16:14:00
SØNDENBRO. Pænt stjernestempel på brevkort med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Signeret Keshan tæppe, Persien. Medaljondesign på rød bund. Signeret: Kashan Attai. Ca. 1950. 314×218.
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - båd
Slangvinda Motorsåg Husqvarna K970 Chain Vibrostav 2 Tigersåg Milwaukee Vagn till bilningshammare Makinex Elskåp El-Björn U32 Betongfräs Flex Dammsugare Hilti VC40-U Betongslip Flex Fogspruta Milwaukee
Carl Johan Bonnesen (f. Aalborg 1868, d. København 1933) Figur af sortbrændt terracotta i form af legende bjørneunger. Sign. Carl J. Bonnesen. Udført hos P. Ipsens Enke, 768. H. 41 cm. L. 60 cm.
“Flora Danica” fad med gennembrudt fane af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster. 3537. Royal Copenhagen. L. 27 cm.
Toiletsæde, Duravit D - neo, str. 37,6 x 44,1 cm, Rustfrie beslag. Ubrugt.
Fransk bordlampe af sortpatineret bronze, stamme prydet med palmetter på trepas base i form af dyrepoter, støbte med behornede maskaroner. Ca. 1900. H. ekskl. fatning 53 cm.
Ca 90 stk. Galv. Bolte M 30 x 270, ubrugte
Junghans Ato magnetpendel bordur af messing med glaskuppel, serienr. 523268. Tyskland. 20. årh.s. midte. H. 22. B. 22.
Märke: BMW Modell: 523i A Årsmodell: 1999 Utrustning -Automat -Elhissar -AC osäker funktion -Stereo Besiktigad 2024-07-18 Förekommer repor och någon liten buckla. Bilen är i begagnat fungerande skick.
Parti div. mopper, viskestykker, rengøringsklude, skafter, svampe m.v. (ubrugt) + reol m. div. indhold (står på repos)