Lukker 15/12-2024 16:25:00
Postkort. Ca. 30 kort med postbude og flere også med pengesedler. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Shotsglas 5,7 cl. Ca. 120 stk.
Opal, perle- og diamantbroche af 14 kt. hvidguld prydet med poleret opal, tre brillantslebne diamanter og fem ferskvandskulturperler. Vægt ca. 17 g. B. 3,5 cm. L. 6,3 cm
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
TIPKASSE / TIP CONTAINER.
Hydraram FX 40 Pigghammer Produsert: 2022, ikke brukt. Selges ny av forvandler. Gravemaskinklasse: 3 - 5 t. Vekt: 195 kg. Høyde: 1280 mm Slag: 500 - 800 BPM Arbeidstrykk: 140 - 160 bar Oljestrøm: 30 - 50 l/min Meiseldiameter: 60 mm Medfølger service koffert med gassfyllesett og verktøy til hammeren. [email protected] for mer informasjon.
BUDT 425,- DKK
Tysk rokoko kommode af guldstafferet nøddetræ, lige sider, front med tre skuffer. 18. årh.s midte. H. 79. B. 77. D. 54. Proveniens: Dansk privatsamling.
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. Autec fælge / Goodyear dæk str. 215/55 R 18. ET49.
Funktionel Dantruck 8450 MD Hæve / sænke. Tilte. Sideforskydning. Gafler kan flyttes manuelt. Gaffellængde: 120 cm Lukket kabine. 2 gear begge veje. Sælger har givet den et nyt batteri. Det er ikke en ny truck, og en service er påtrængt men den starter og køre som den skal. Transport mål: L: 445 cm B: 140 cm H: 281 cm
25 stk Sortimentskasser heraf 22 stk 20,5 x 34,5 x H 15 cm + div. kasser