Lukker 15/12-2024 17:17:00
1945. Danmark Befriet. Komplet postfriskt sæt. Attest Møller AIEP [ 17–25 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3600 M6 låsemøtrik
Bestik med 50 stk knive + 50 stk frokostkniv + 50 stk gaffel + 50 stk frokostgaffel + 50 stk kafegaffel + 50 stk. Fiskekniv + 50 stk. dessertske + 28 teskeer + 5 stk sovseskeer + 5 stk kartoffelskeer + 2 stk kagespader + 2 stk Steggaffel + 2 stk kagkageknive
Sortimentsvogn på hjul med 18 rum, 161 x 107 H 86 cm, indeholder Knager, Bogstaver til facade, m.m.
Kinesisk vase af porcelæn, sekssidet, dekoreret i emaljefarver med blomster- og bladdesign. Republik. Nu monteret til lampe. H. ekskl. montering 27,5 cm.
PERSONBIL, TOYOTA AVENSIS 2,2 STW D-4D. 1st Indreg: 01-09-2006. Synet: 12-06-2024 - Kan godkendes efter omsyn. Km-tæller viser: 447895.
Atlas Copco Model SB 302 Vibro Silenced Hyd hammer til 8 tons Ny
MOLTRUP (HADERSLEV). Posthornstempel i violet farve på fint brugsbrev via Haderslev 11.1.29 til Tyskland. DAKA +2.000. Attest Nielsen [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
200 æsker DIY sommerfugle
Funktionsdygtig. Starter og kører. 4-hjulstrukket. 204HK Automatgear: Dsg7 Årgang: 2017 Med træk. TEKNISK TOTALVÆGT: 3025 kg TOTALVÆGT: 3025 kg KØREKLAR VÆGT: 2285 kg (Minimum) VOGNTOGSVÆGT: 5300 kg VÆGT AF PÅHÆNGSKØRETØJ: 2500 kg (Med bremser) 750 kg (Uden bremser) Indvendige kassemål: 280x160x134cm Lige blevet klargjort. (15/11-24) Reg attest medfølger. Nummerplade bliver pillet af eller omregistrering ved afhentning.
PANDESÆT.