Lukker 15/12-2024 17:41:00
Norge. Kilovare. 4 åbne og en forseglet æske fra Tubefrim uden årstal. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
MIG-SVEJSER,MIGATRONIC. Ikke afprøvet.
Ca 960 Galv. Bolte M16x150
1913. Chr. X, 25 øre, brun. Postfrisk marginalblok med nummer 30-J. [ 72 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
- For 30-40 ton - CW45 JST 180 cm / 3,5m3 - For 30-40 ton - CW45 S
BUDT 21250,- DKK
Hele Verden. Parti i 4 junior flyttekasser med ca. 50–60 album/indstiksbøger sat op landevis. Desuden FDC samling Danmark til 2022. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Varmeblæser 5 kw, ny, til vægophæng, SP EC 5N, 230v
VÆRKTØJSKUFFERT, BATO, 72 dele.
1864. Feltpostbrev med rødt stempel F.POST= A. SACHEN 6. APR. 64 sendt Vom Königl. Sächsischen Mobilen Kontingent. De saksiske styrker deltog i besættelsen af Holsten og Lauenburg [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Dansk kommode af guldstafferet elmetræ, front med tre svungne ligsknækkede skuffer. Rokoko form, 19. årh. H. 73. B. 88. D. 48.
Ole Lynggaard (f. 1936) Tre halskæder prydet med ferskvandsperler, rosakvarts, bjergkrystal, ametyst, peridot, røgkvarts og akvamarin med Lynggard dupsko. L. 39,5–45,5 cm. (3)
2 store kasser med Anders And blade i samlemapper. Årgang 1991-1998, med diverse huller i årgangene - se her liste. Brugt, fremstår i fin stand. MOMSFRI
Chippendales oval fad 47x33 cm. 12 stk.