Lukker 15/12-2024 17:55:00
Frankrig. 1849–2002. Meget velfyldt og omfattende originalt lagerparti i 13 store indstiksbøger incl. back of the book, lidt kolonier m.v. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bordeaux farvet cafestole 40 stk.
NØRREJYLLANDS JB.PKT. 26.1.19. Bureaustempel på 10 øres Korrespondancekort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper - SG, Nordlux og en stander lampe uden fod. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
2 bts. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 2014 A (hf/in).
Træningsmaskine, Technogym, stand ukendt
3 stk Trappestiger med 3 - 3 og 5 trin
Omega Seamaster De Ville af guldbelagt stål og stål. Mekanisk værk med automatisk optræk. Sort læderrem med c-spænde af stål. Ø 34 mm. 1960'erne Klarlund pose medfølger.
Post=Kort over Dannemarck og alle Færge=Stæder. Original landkort med oplyste afstande i Mil. Dateret 1788 ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stort knivsæt udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. 8 stk. knive, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
156 dåser låsespray á 40 ml. (ubrugt)
1847–1849. Udstillingsplanche med 2 smukke breve påtegnet “1/2 Porto” og “Couvert” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×