Lukker 15/12-2024 18:27:00
Hele Verden. Parti i 4 flyttekasser med diverse samlinger, lagerbøger, tilbehør, kartotek, FDC osv. Mest fra Danmark og Norden. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 1150,- DKK
Parti div. hobbyknive + div. knivblade (ubrugt)
nye svejse reservedele
PALLE med Blæsemotor og vakuumsuger for krantalje.
Badekar, Duravit Darling new, 190 x 90, incl side og frontplade, Indvendig kar dybde 46 cm. Beregnet til back-to-wall montering ( venstrevendt ). Er i orginal emballage og ubrugt
Lawrence Alma-Tadema (f. Dronrijp 1836, d. Wiesbaden 1912) Portræt af Laurens Alma (1802–1876), apoteker og kemiker i Amsterdam. Sign. L. Alma Tadema Souvenir au 14 Juin 1862. Olie på træ. Oval. 43×34. Proveniens: Den portrætterede. Herefter nedarvet i familien indtil i dag. Lawrence Alma-Tadema blev født Laurens Tadema i Dronrijp, Holland. Både navnet Laurens og Alma stammede fra gudfaderens familie. Han skiftede senere sit navn til det engelske Lawrence og tilføjede Alma til sit efternavn for at blive listet under A i udstillingskataloger i stedet for under T.
PERSONBIL, SKODA FABIA COMBI 1,6 TDI. 1st Indreg: 19-01-2012. Synet: NYSYNET: 18-10-2024. Km-tæller viser: 312889. Bemærk: Nysynet og nyserviceret. Olie samt filter skiftet, nye håndbremsekabler, nye bremser hele vejen rundt m.m. Meget velholdt bil.
BUDT 8100,- DKK
52 stk terrassebrædder af lærk, douglas, fyr eller gran 28x120x2100mm. Ubrugt, har stået udenfor i længere tid.
Multislibersæt, 120 dele. 170 watt, 8000-35000 o/min. (ubrugt i opbevaringstaske) + Skruemaskine, 18V, inkl. 2 batterier samt lader. (ubrugt i transportkuffert)
Se billeder
Lavabo af malm med to tude i form af dyrehoveder. Antagelig Flamsk ca. 1500. H. 16 cm. L. 30 cm.
New Holland TD90D traktor- Årgang 2005 med 9838 timer. Traktoren kan starte og kører. Monteret med kost.