Lukker 15/12-2024 18:33:00
Realisation. Stort parti på 21 kasser og 6 skuffer med bl.a. bedre lagerparti Danmark og Norge og mange bundter og kartoteker mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 stk. 300 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt
Sous-vide kar 8,5 liter totalkapacitet. Med digital display og kabinet i børstet rustfrit stål. Driftskapacitet 6,5 liter, 520 watt. Ubrugt
Audemars Piguet “Ultra thin” af 18 kt. guld. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 2003. 1960'erne. Brun læderrem med C-type spænde af stål. Ø 31,5 mm.
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003) Uden titel. Sign. Mogens Andersen 1988. Tusch og akvarel på papir. Bladstørrelse 62×47. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1700,- DKK
Slibemaskine ubrugt
12 bts. Château Léoville Barton, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2007 A (hf/in). Owc.
K. Schröder (, 19. årh.s slutning) Et par lænestole af bøg. Sæde og ryg med flettet papirgarn. Model 1459. Udført hos Fritz Hansen. (2)
BUDT 16500,- DKK
Skruetrækkersæt med 100 dele i plastkasse. Der medfølger stoftaske til opbavaring og transport. Ubrugt.
Charlotte Lynggaard (f. 1966) “Lotus” topasring nr. 3 af 18 kt. satineret guld og hvidguld prydet med cabochonslebet London Blue topas flankeret af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.05 ct. Farve: G. Klarhed: VS. B. 15 mm. Udført hos Ole Lynggaard. Str. 53. Æske medfølger.