Lukker 25/11-2024 18:00:00
SDS BOR-/MEJSELSÆT i kuffert, StahlKaiser, 17 dele.
2 Avfallsvagnar Fyrhjulsvagnar Gipsvagn
52 stk terrassebrædder af lærk, douglas, fyr eller gran 28x120x2100mm. Ubrugt, har stået udenfor i længere tid.
Ekstra stort komplet badeværelse med: Toilet med kværn Brusekabine Håndvask Faste hylder Komplet køkken med: Kogeplade Stor indbygningsovn Emhætte Stort køle-/fryseskab Håndvask Bord og stole til 4 mand Kombi vaskemaskine/tørretumbler Masser af skabsplads Skydedør imellem køkken og stuen (så det evt. kan bruges som ekstra soveværelse) Skydedør imellem soveværelse og køkken Sovesofa 140×200 med masse af opbevaringsplads til f.eks. dyner Faste overskabe i både stue og soveværelse Stor 50” fladskærm i stuen og digital antenne 140x200cm kvalitets seng i soveværelse med ekstra 80×200 seng ov Easy Wagon Simply Homes 03 H - Luksus beboelsesvogn
BUDT 138000,- DKK
Prof. Pandekagesteger i høj kvalitet. Maskinen er udført i rustfri stål hvilket sikre en let rengøring og lang holdbarhedstid. Den kan tilsluttes 220v-240v/50-60Hz. Effekt 3000 watt. Vægt 22,6 kg. Modellen overholder EU lovgivning og er fødevaregodkendt. Ubrugt.
Bottega Veneta “Olimpia” taske af lilla flettet læder med sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, to rum med en indvendig lynlås lomme og brunt for. H. 18 x B. 25 x D. 8 cm. Original dustbag medfølger.
Wengler Et sæt på fire sammenklappelige stole af bambus og flet med stropper af kernelæder. Udført hos R. Wengler. (4)
Australien. Lille parti i kasse med bl.a. samling i indstiksbog samt stater samling i anden indstikbog. Samlet til ca. år 1992. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Mg. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2016 A (hf/in).
Kjøpt i 2002, usikker på årsmodell. Selges som rep objekt. Visning mulig ved forespørsel på mail.