Lukker 25/11-2024 18:00:00
SKRALDENØGLESÆT, StahlKaiser.
Kværn / spreder/ udlægger Almtoft Smedie, ikke afprøvet.
"Facom" dækapparat
Märta Måås-Fjetterström (f. Kimstad 1873, d. Helsingborg 1941) “Blomlapp Pensé”. Vægtæppe af uld i “gobeläng” teknik. Sign. AB MMF. Udført efter 1941 hos AB Märta Måås-Fjetterström. H. 24. B. 23,5.
65 stk. brandslukkere m. holder á 400 ml. (ubrugt)
Breguet Tradition af 18 kt. hvidguld, ref. 7027. Mekanisk værk med manuelt optræk og gangreserveindikator, kaliber 507DR. 2009. Sort læderrem. Ø 38 mm. Senere æske, manual og certifikat fra 2009 medfølger.
BUDT 80000,- DKK
3 stk super smarte borde som kan sætte under sofaen eller ligende, ubrugt i kasse
BUDT 20000,- DKK
56 stk Sauceskåle 15 cm + ca. 59 Kartoffelskåle Ø 19 cm + ca. 15 Kartoffelskåle Ø 21 cm samt ca. 40 Stegefade 32 cm
Cartier “Criss Cross” diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.10 ct. Farve: F-G. Klarhed: VVS-VS. Serienr. J81140. Vægt ca. 18,5 g. B. 8 mm. Str. 53. Æske medfølger.
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Ca. 127 stk Glasskåle forskellige str. 20 - 23 - 26 og 29 cm
Parti borde/bænke; 7 borde og 42 stk. bænke