Lukker 21/11-2024 18:30:00
Smuk Julehue halskæde 18K forgyldt 304 Stainless.
3 bts. Bourgogne Blanc, Domaine Leflaive 2022 A (hf/in). Oc. 1 bt. Auxey-Duresses, Leflaive & Associes 2022 A (hf/in). Total 4 bts. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1850,- DKK
Stort værktøjssæt i trolley med to topnøglesæt, ringgaffel nøgler, skruetrækkere, tænger mv. 599 dele. Ubrugt
Gallakjole fra ophørt butik str: 48 , ubrugt
Står i 6740 Bramming. Underskabsspots, GU10 down light, antenne splitter mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
ifö aqua toiletsæde. Ubrugt.
Dansk Vestindien. 1855–1916. Pæn ubrugt/postfrisk samling med få huller og mest nydelig kvalitet dog enkelte med kvalitetsanmærkninger. Også sider med Slesvig. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1937. Schultz, 10 øre, grønblå. Klip med sort skjoldstempel KOLONIEN FREDERIKSHAAB. Attest Nielsen PRAGTEKSEMPLAR [ 15 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
“Guld Vifte”. Jardiniere af porcelæn, oval form, hanke modellerede i form af vædderhoveder, hvorimellem ranker og bånd. Stående på fire lave fødder i form af delfiner. 595/11532. Royal Copenhagen. L. 37.
8 bts. Kopke Vintage Port 1992
To persiske tæpper. Qum. Større partier med silkeluv. 109×163. Bidjar. 111×178. Begge Ca. 2000.(2)