Lukker 21/11-2024 19:00:00
Smuk 18K forgyldt halskæde med Howlite sten.
Ralph Bernabei (f. New York 20. årh., kunstner) Uden titel. Sign. R. Bernabei 2010. Mixed media på papir. Bladstørrelse 88×44. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 bt. Champagne Dom Pérignon, Moët et Chandon 2000 A (hf/in).
Hele Verden. Lille album med bedre forsendelser bl.a. Postforskud med 5-stribe 4 sk. 1864 sendt fra Kbh 6.4 til Odense og sendt retur fra Odense 20/4 med ankomststempel på bagsiden KØBENHAVN 20/4 EFTM 11. Også lidt fra udlandet bl.a. Kina mv. Foto af alle sider [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stort parti legetøj, ubrugt
AUTOTRAILER, GEWE L3500 14. 1st. indreg. 11-03-2016. Totalvægt: 3500 kg. Egenvægt: 810 kg. Lad mål: 210 x 510 cm.
BUDT 12500,- DKK
Tjekkoslovakiet, Dukat 1924, Kremnica, St. Wenzel, F 2, KM 8, 3,50 g.
BUDT 3900,- DKK
Vilhelm Lauritzen (f. Slagelse 1894, d. Gentofte 1984) Sjælden skulpturel armstol af cubamahogni. Sæde samt ryg betrukket med stribet uld. Formgivet 1940. Udført ca. 1940 hos Normina snedkerier med mærkat herfra.
Bakkamera sæt med bakkamera med IR dioder samt 7" farveskærm til 12-24 volt, inkl. Fj. Betj.. Trådløs overførsel af signal. (Ubrugt)
- Super stærk teleskoplæsser, der egner sig til landbruget. Den er testet og fundet i orden på sælgers værkste Claas 7050 Scorpion VP+ Agro - 7 m
BUDT 125000,- DKK
Cartier La Dona af 18 kt. guld, ref. 2903. Quartz-værk, kaliber 059. Krans med talrige brillantslebne diamanter. Krone med brillantsleben diamant. Cartier alligatorrem med Cartier foldespænde af 18 kt. guld. Ø 22×22 mm. 2007. Manual, instruktions-DVD, samt certifikat fra autoriseret forhandler Hingelberg 2007 medfølger. Dette emne er omfattet af CITES eksport/import restriktioner og kan derfor kun sendes til adresse indenfor EU eller afhentet i en af vores afdelinger. Kontakt venligst afdelingen for yderligere information.
BUDT 38000,- DKK