Lukker 25/11-2024 18:00:00
GENERATOR, Walter Stahl WS8500. 230V/400. Ubrugt.
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
Pen og velholdt EC250EL. Brukt av en` sjafør siden ny, service utført jevnlig. Steelwrist X32 Navatron Eberspacher 1stk Pusseskuffe Led lys Sentralsmøring AC Radio Transport dimensions (LxWxH) 10400 x 3200 x 3080 mm
Ca. 56 stk Glaskander heraf 42 stk med mønster og 14 stk uden mønster
KUFFERT med slagnøgle og trykluftsværktøj, MannesMann, 33 dele.
576 pakker engangssugerør
Flood light på 40W med indbygget batteri og solpanel.
Harald Pryn (f. Frederiksberg 1891, d. Kongens Lyngby 1968) Kystparti med skrænter. Sign. H. Pryn. Olie på lærred. 35×50. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Astrid Fog (f. 1911, d. 1993) Leddelt halskæde af sterling sølv med integreret hjerteformet vedhæng. Dessin 126B. Mål hjerte ca. 3,2×3,4 cm. L. ca. 95 cm. Georg Jensen efter 1945.
6 bts. Château Pontet Canet, Pauillac. 5. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
Står i 6230 Rødekro. Fyrtræs inderdør som måler 2000 x 825 mm. D: 4 cm. Hvidpigminteret. Ubrugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Leica maskinstyrning Powerbox + antenn Typ MNS1250GG Tillverkad 2010