Lukker 25/11-2024 18:00:00
SVEJSELÅSETÆNGER, Stahlkaiser, 3 dele.
VÆRKTØJSSÆT, 15 dele specialværktøj, løsne/spænde møtrikker.
Fransk Empire konsolur sortbroget marmor og forgyldt bronze, rigt støbt med putti, palmetter og akantusblade. Hvidemaljeret urskive sign. Le Roy & Fils, 296 Regent Street, London, 13 & 15 Palais Royale, Paris. 19. årh. H. 54.
Står i 6780 Skærbæk. Diverse dunke og en pumpe - K3. Nogle dunke med indhold, andre tomme. Forskellige størrrelser. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Oppustelig båd med el-motor, 240X127 cm. Med opbevaringstaske, pumpe og årer. Ubrugt i emballage.
Celine Taske af beige monogram kanvas og rødt lakeret læder, gyldne beslag, to hanke og et rum med tre indvendige lommer og brunt stof for. H. 21 x B. 28 x D. 14 cm. Kort medfølger.
Paddleboard L. 330 cm. Capital Sports Lanakai Cruise med pumpe, finne og opbevaringstaske. Ubrugt.
Danmark. Samling helark samt hæfter i ringbind og indstiksbog. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Flishugger GS 1500, 9 kw, med benzinmotor 420 cc, maks 12 cm træ, årg 2021, til kugletræk, har ikke været startet
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse