Lukker 25/11-2024 18:00:00
BETALING: KUN FORUD BETALING - FRA DEN 25-11-2024 TIL OG MED DEN 27-11-2024
Lille kurv til kat eller hund. 47X47X24 cm. Blød pude medfølger, samt hule til kat eller lille hund. 42X47X35 cm. Blød pude medfølger. Ubrugt i kasser.
Mål: B: 125 cm
Står i 6230 Rødekro. Makita rundsav - 5103R. Ø: 270 mm. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HG Super Skub /Hydra - El st HG Super Skub /Hydra - El start
BUDT 17750,- DKK
Frandsen børnependel(ubrugt)
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
2 stk. dyrebure m. div. tilbehør
Hans Scherfig (f. København 1905, d. Fredensborg 1979) “Syv giraffer”. Sign. Scherfig 1964, 131/250. Litografi i farver. Bladstørrelse 54×69. Uindrammet. Litteratur: Lamberth nr. 2. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Musikanlæg, Keyboard, Keyboard stativ, Guitar, Pladespiller, Karaokeanlæg, Transportabel højtaler, Ukulele, Radio, Røgmaskine, Lys, Klaverbænk, TV
Skopa Ljungby Original Bredd 3000mm Behöver en översyn
Fransk Louis XVI snustobaksdåse af 18 kt. guld, oval form, overalt graveret med stiliserede blomster og bladværk samt ruder- og solstråleformede kartoucher, hængslet låg og bund også med geometriske mønstre. Mester Jean Fremin, Paris ca. 1770. Tilføjet fransk guardeinstempel (1838–1847). Vægt 78 g. H. 3,3 cm. L. 6,7 cm.
Helfrontstativ/endegavl GB 2174160100 til badekar 160 x 70 cm. Småskrammer kan forekomme, 1 clips knækket. Ubrugt.