2 bts. Château Petrus, Pomerol 1985 A-A/B (bn). Sourced from a temperature controlled cellar
England. 1854–55. 3 bedre mærker i stemplet kvalitet. SG 25–27. [ 25–27 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
Flood light på 40W med indbygget batteri og solpanel. Ubrugt.
Europa. Original gammel samling opsat i 6 store og tunge hjemmelavede album med mængder af mærker. Stammer fra en østeuropæiske samler [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
God stenvogn med mange anvendelsmuligheder. Mulighed for at udbygge modellen med meget ekstratilbehør fra forhandler. Lader og batteri medfølger. Baron Smartmover - Stenvogn
BUDT 9750,- DKK
Maskinen sælges inklusiv VTN CL 300 jernsaksen (årgangen på saksen er ukendt). Timetælleren viser kun 4356 timer, men det vides ikke hvor meget maskinen har kørt ial Halla HE280LCE - 28 ton
BUDT 110000,- DKK
3 skovle S30 skifte. 25 cm & 30 cm & 42 c ABC S30 skovle / shovels - 3 skovle! 3 Buckets!
28 flasker classic shampoo samt 3,8 L. håndrens i dunk med pumpe.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Fransgård RV-390 - Høven Fransgård RV-390 - Høvender
BUDT 3500,- DKK
Duravit Vero air akryl badekar 1700x750cm. (ubrugt)
2 bts. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in). Owc.