Dørkplade i aluminium, skridsikker. Mål: 125 X 250 cm. Tykkelse 3-4 mm. Ubrugt.
LYSSKILT, Porsche, 9V LED, 40 x 90 cm.
“Flora Danica” fire par tresidede cremekopper med låg af porcelæn, dekorerede i farver og guld med blomster, hanke i form af snoede grene og pousserede blomster. 3575 og 3576. Royal Copenhagen. (4)
35 dele div. pigetøj str. 110/116 5/6 år
Kinesisk kåbe af blå silke, syet med guld- og farvet tråd med ni femkloede drager jagende den brændende perle blandt skyformationer og kejserlige symboler, forneden det bølgende hav. Qing, 19. årh. L. 140 cm. Proveniens: Dansk privatsamling.
BUDT 3900,- DKK
48 stk Lange Grillpensler fra Funktion
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1199kr , ubrugt
Gucci “Large Soho Tote” taske af hvidt læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med tre indvendige lommer og beige stof for. H. 32 x B. 42 x D. 15 cm. Original dustbag medfølger.
Peter Hvidt (f. København 1916, d. sst. 1986) Orla Mølgaard-Nielsen (f. Ålborg 1907, d. Hellerup 1993) Sofabord af massiv palisander med skuffe i ene ende. Hver ende med kehlet kant. Udført og mærket hos France & Søn. 1960'erne. H. 55. L. 75. B. 50.
12 Meter HARDI LX 1000 Liter Sprøjte . Sprøjten var funktionel ved sidste brug. PTO aksel medfølger.
57 millimeter træk øje bliver monteret inden afhentnin Danson S 2180
BUDT 46000,- DKK