20 stk trailer/støbeplader, ru-blank. Mål 1500X3000X15 mm. Ubrugt.
2 ubrugte gear
Næsten som ny. Kun 6.168 baller. Ballevender. Dobbelt pakkebord. CCI 1200 skærm. ISOBUS. Bredde 620 dæ Pöttinger IMPRESS 3190 VC PRO - Med indpakker
BUDT 342000,- DKK
Ventilsæt, Corner Manuel Kriss, krom. Ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Snegl - Med adskillerum og bundfæl ABC Snegl - Med adskillerum og bundfælder
En samling stenaldergestande af flint bestående af seks økser og fem flækker. Neolitikum. L. 5,5–19. (11)
Island. Pengebrev. 15 stk. 10 kr mærker samt Tjeneste mærke 2 kr givende ialt 152 kr på pengebrev sendt til Fljótum. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Brødkniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Klemmetrailer til 24 baller med udskydeligt lad. Meget robust bygget. ABC Leci Klemmetrailer - Halmvogn med udskydeligt lad
BUDT 25500,- DKK
Jan Ulrik Friis (f. Risskov 1959, Danmark/Spanien/Frankrig,1977-) “Skovflåt ved skovsø”. Sign. J.U. Friis; sign med titel på bagsiden. Olie på lærred. 100×70. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1250,- DKK
Et par barokform stager af sølv, balusterformede stammer på firsidede, profilerede fodstykker, mester Hugo Grün, Københavns bymærke. Udfyldte. H. 16,5 cm. (2)
Parti Handelsvare, 3 sæt Knive hver med 7 dele, 3 sæt Skåle for microovn, Plaster og Tandstikker m.m.