Lukker 21/11-2024 19:14:00
1 bt. Bonnes Mares Grand Cru, Domaine Georges Roumier 2021 A (hf/in).
LUFTGEVÆR, ARTEMIS SR1250S 4,5MM, med stand og kikkertsigte.
Samlet vejl. Pris estimeret til 30.000 DKKSe billeder Vi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
LED LYGTER, 2 stk. 102 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 34 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. Ubrugte.
Står i 6630 Rødding. 10x palle med 40 stk per palle. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 100.000,- kr. Er let brugte. Oprydning fra virksomhed + MOMS
1 bt. Gevrey Chambertin “Vieilles Vignes”, Domaine Bachelet 2014 A (hf/in).
1853. 4 RBS Thiele II, mørk rødbrun. Plade I. 2 bredrandede mærker på VENDEBREV af 2.vægtklasse. Først sendt fra Roskilde 24.6.1854 til Storeheddinge. Her “vendt” og sendt som ufrankeret tjenestebrev til Køge 27.6.1854. Attest Grønlund [ 1IIb ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Harald Moltke (f. Helsingør 1871, d. Frederiksberg 1960) Mytologisk figurkomposition. Sign. Harald Moltke 1940. Olie på lærred. 121×141. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
murbor SDS nye og brugte
Dansk Vestindien. Planche med diverse ubrugte mærker. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
26 stk. toiletbørster (ubrugt) (står på repos)