Lukker 21/11-2024 19:42:00
3 bts. “Issø”, Njord, Denmark 2020 A (hf/in).
BUDT 2300,- DKK
5 stk fjernstyret biler, ubrugte
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
TOPNØGLESÆT, 52 dele. Ubrugt.
2 bts. Historical XlX'th Century Wine by Château Palmer 2019 A (hf/in).
Antik Bidjar løber, Persiaen Spændende “Harshang” design. Knyttet på uldkæde. 1890–1910. 425×100.
Ingen beskrivelse
Paddleboard L. 305 cm. Capital Sports Lanakai Cruise med pumpe, finne og opbevaringstaske. Ubrugt.
2 stk Utrolige dejlige bløde tæpper i mål 80x120cm 100% polyesta virkelig lækkert , ubrugt i kasse
Britisk Kina. 5 og 10 Dollar. 2 sjældne højværdier i stemplet kvalitet. [ SG 16–17 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Jens Peter Dahl-Jensen (f. Nibe 1874, d. København 1960) Japansk kvinde. Figur af porcelæn. 1159. Dahl-Jensen. H. 35 cm
Salget på vegne av kommune. 135 bredde på elementer se bilder for antall.