Lukker 01/12-2024 18:02:00
Teaterlamper, Karaokeanlæg, Pladespiller, Røgmaskine, Højtalerstativ, Plade-møbel, Guitar
BUDT 325,- DKK
Afhentes: Norddigesvej 4 DK-8240 Risskov (via Google Maps)
1862. Brev fra OLDESLOE 26.9.1862 til London. Opsat på side med analyse [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 60,- DKK
1852–1853. 4 RBS. Thiele I (parstykke) og Thiele II, sortbrun. Uhyre sjælden BLANDINGSFRANKERING på brev af 3.vægtklasse fra Næstved til København. Attest Nielsen [ 1Ia,1IIa ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 stk krøllejern, ubrugte
Gallakjole fra ophørt butik str: 34 vejl pris 1200kr , ubrugt
160cm skovl. 65cm højde og 125cm dybde. Ca 1m3 indhold. Har siddet på en Doosan langarm med 60mm hurtig skifte. Skovlen har en revne i bunden(jf billede).
1 ubrugt generator Lucas Universal 65 amp.
Yoshitomo Nara (f. Hirosaki 1959) “Too Young to Die”, 2002. Tryksign. Polykromt glaseret keramisk askebæger. Udgivet hos Bozart. H. 3. Diam. 25,5.
Glasvarer, 35 stk. Vintage krystal fad, krystal vase i grøn, Itala ballo fyrfadsstager, hyacintglas, Knapstrup platter med Storm P motiv m.m. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
Danmark. 1851–1976. Samling **/* i LT-album samt stemplet samling klassiske mærker i lille indstiksbog. Desuden 2 andre album med bl.a. julemærker. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3. stk. locker skabe med 12 rum og 3 stk. med 4 rum. Der mangler 4 stk. nøgler. De 3 stk. med 4 rum er uden sokkel, alle nøgler er tilstede. Det er muligt at bestille nye nøgler hos leverandør. Nøgler og låse er nummeret. Mål på dem med 12 rum: Højde 190cm Brede 90 cm Dybde 40 CM Mål på dem med 4 rum: Højde 175 cm brede 30 cm Dybde 40 cm
Sopvals Fabrik: Holms Modell: SAHL 300 Årsmodell: Okänt Fäste: Stora BM Bredd: 3.3 m Höjd: 1.3 m Djup: 2.4 m Sopbredd: 3 m Skick: Sopvals i begagnat fungerande skick med anmärkning Anmärkning: En defekt hydraulslang Obs! Lasthjälp finns på plats.
25 stk Pallerammer 80x120 cm, EUR, pæn stand