Lukker 01/12-2024 18:02:00
Transportabel højtaler, Karaokeanlæg, Pladespiller, Røgmaskine, Cd-afspiller, Radio, Musikanlæg, Guitar, Keyboard, Lys, Lydkort
BUDT 275,- DKK
Afhentes: Norddigesvej 4 DK-8240 Risskov (via Google Maps)
1000 stk. trekantede blyanter (ubrugt)
1875. 4 øre, 21b.tryk. Pladning med i alt 193 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Gennemgående flot kvalitet. Der medfølger over 500 dubletter. Ex. Lasse Nielsen [ 23 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Danmark. 5 øre, vinrød. Special samling i 4 ringbind med masser af fundne positioner samt krydret med breve . [ 246 ] [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se billeder
Kornsilo til 250 tons korn. NB! Skal nedtages af køber. ABC Twister 250
BUDT 5250,- DKK
IMPACT TOPPE SÆT, Top Tec, 3/8".
Burberry Rejsetaske af beige monogram kanvas med mørkebrune læderbesætninger, sølvfarvede beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, en udvendig forlomme, et lynlås rum med fem indvendige lommer og sort for. H. 38 x B. 53×25 cm.
Cartier Diamantarmring “Juste un Clou” af 18 kt. rosaguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 2.26 ct. Ref. nr. BGK268. Signeret Cartier. Vægt ca. 33,5 g. Diam. ca. 6 cm. Str 17. Nypris ca. DKK 404.000 DKK.