Lukker 01/12-2024 18:04:00
Afhentes: Norddigesvej 4 DK-8240 Risskov (via Google Maps)
2 stk Køleskabe med hylder, 240 liter, 220V
RUNDSAV, 21V, 4.0 Ah, 185 mm, 5000 omdr./min. Inkl. 2 stk. batterier og lader samt 2 stk. savklinger. Ubrugt.
1 bt. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 1964 C (ms). We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorabel harvest of 1947 in Bordeaux.
Ca. 114 stk Ølkrus - 50 cl.
Romerske kejserdømme, Vitellius, 69, Denar, Rom, PONT MAXIM, 3,27 g, RIC 107 Ex. Professor Niels Hannestad
Udendørs maskiner og køretøjer kan indleveres til denne auktion Andet medtages på anden auktion. Online December Afskrivnings Auktion, maskiner, køretøjer og driftmidler På vores faste plads Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast. [email protected]" target="_blank" rel="noopener">[email protected] Salær for salg kun maks kr 1000.- Overskydende maskiner og driftmidler fra virksomheder, konkursboer, ophør og dødsboer.
Populær minilæsser med skovl og gafler. Lavt timetal. Taget kan foldes sammen, til arbejde med lav højde restriktioner. Weidemann 1140 Plus - Vægt / weight 1,6 ton - Video
BUDT 135000,- DKK
Danmark. Chr. X 1942–44. Specialsamling i 3 ringbind med masser af fundne positioner og krydret med brev [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Tysk rokoko bordur med repetion, udskåret urkasse af forgyldt træ prydet med ornamenter, urskive af messing med hjørneornamenter af forgyldt bronze og plakette med monogram, værket med dobbelt klokke. 18. årh.s midte. H. 60. B. 34. D. 16. Proveniens: Dansk privatsamling.
Girard-Perregaux Sea Hawk II BMW Oracle Racing af stål, ref. 49905.11.651.FK6A. Mekanisk værk med automatisk optræk, datovisning og gangreserveindikator, kaliber 330C. Ca. 2005. Ole Mathiesen alligatorrem med Girard-Perregaux foldespænde af stål. Ø 43 mm. Girard-Perregaux-æske, manualer, gummirem og udateret certifikat medfølger. Emnet er omfattet af CITES-appendix II og kræver CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land uden for EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse.
Volvo EC20B - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 ton / Powertilt
BUDT 72000,- DKK