157 visninger
Lukker 28/11-2024 08:26:00
Kraftig liftophængt såbedsharve. Hydraulisk slæbeplanke. t-ringsvalse. trafikl Dalbo Cultilift 800
BUDT 35500,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
ÅRHUS. Samling på 4 sider med bl.a. det meget slældne stempel AARUS AVISPOST (28–5-1952) samt brotype stempel AARHUS 27–4-1943. Desuden ÅRHUS AVISPOST samt ÅRHUS AVIS OG PAKKE. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Brand gennemførelse for 60mm rør længde 28cm
Halskæde 18K forgyldt med Citrine Quartz sten
Container Sidoluckor. Stora luckor frammåt. Mått (Leveransmått) Höjd: 2000mm Bredd: 2000mm Längd: 3500mm Begagnat skick så skador, repor ,bulor kan förekomma
brugte og ubrugte luftcylindre
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC HMF Wirehejs Scania chas ABC HMF Wirehejs Scania chassis
Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961) Figurkomposition. Usign. Håndkoloreret radering. Bladstørrelse 15×11. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Grønland. 1915–2001. Samling i ringbind med bl.a. en del forskellige Pakke-Porto, Amerikaner sæt samt Danmark Befriet mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
“Perlestellet” sæt på fem mokkakopper af porcelæn, privat dekoreret i farver og guld med blomster, hanke i form af snoede grene. 3618. Royal Copenhagen. (6+1 underkop)
Slik automat/kran + 4 stk legetøj, ubrugt
Mål: LxB: 180x100 cm.