Lukker 21/11-2024 19:00:00
Boksebold. Ubrugt i kasse.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
12 bts. La Chapelle de la Mission Haut Brion, Ch. La Mission Haut Brion, Pessac-Leognan 2006 A (hf/in). Owc.
Chanel Clutch/computersleeve af quiltet rødt læder med sølvfarvede beslag og et lynlås rum med rødt nylon for. H. 25 x B. 34 x D. 2 cm. 2014–2015.
Jeppe Hein (f. København 1974) “Frequency Watercolours (D) #5”. Sign. på bagsiden Jeppe Hein 2013; titel på label fra Jeppe Hein Studios, Berlin. Akvarel på papir. Bladstørrelse 75×75. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Står i 6740 Bramming. Diverse elektronik og ledninger - bl.a. strømspareskinner, HP dockingstation, printkort, Heidolph type 842, strømledninger, adaptere mm. Både brugt og ubrugt. Har stået på lager længe og fungerer umiddelbart. Oprydning. +MOMS
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Grimme SE150-60 Hylleb Grimme SE150-60 Hylleberg
BUDT 156000,- DKK
2013 modell Stiga selges som rep objekt. Se bilder. tilstand er ukjent. Visning mulig ved forespørsel på mail.
12 stk. softgun-gevær (ubrugt)
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Damaskus stål samt magnetisk knivholder. Kokkekniv, 2 stk. Santokukniv samt utilitykniv. Knivblad 13-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæsker. Modelfoto
Varmluft tørrer Dan Dryer + Thermex isoleret ventilator motor + Miele emhætte (måske ikke komplet)
Band till skogsmaskin Märke Olofsfors Kowax Dimension 780x28,5 Banden är i mycket bra skick och sparsamt använda. Banden är ca 2 år gamla.
Et par diamantørestikker af 18 kt. guld og hvidguld hver prydet med to marquiseslebne diamanter på i alt ca. 0.26 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.44 ct. Farve: Z og F-G. Klarhed: VVS-VS. Samlet vægt ca. 3 g. B. 7 mm. L. 26 mm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær