Lukker 25/11-2024 09:30:00
2 stk højtryksrensere. 1 stk Clena 160bar / 20L - årgang 2003. Maskinen er ikke funktionsdygtig, men hvad fejlen består i vides ikke. 1 stk KEW 35A2K højtryksrenser 160bar / 13,9L - funktionsdgtig ved seneste anvendelse. Begge er inklusiv lanser.
Afhentes: DR - 6300 Gråsten, Denmark (via Google Maps)
Diamantring af 18 kt. guld prydet med hjerteformet gul diamant på ca. 1.01 ct. flankeret af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.20 ct. Centersten farve: Fancy Intense Yellow. Klarhed: I1. Talrige diamanter farve: G. Klarhed: VVS. Vægt ca. 2,5 g. B. 7 mm. Str. 54. GIA certifikat nr. 2225205936 medfølger.
Evald Nielsen (f. Stubbekøbing 1879, d. Frederiksberg 1958) Papirkniv af sterlingsølv, skaftets øverste del med kugledekor i relief. Udført og stemplet hos Evald Nielsen. Vægt 72 g. L. 21,2. En Evald Nielsen kartonæske medfølger.
TopCon Hiper gps GNSS medFC500 handdator och tillbehör
Varmeblæser 5 kw, ny, til vægophæng, SP EC 5N, 230v
Nyere velholdt saxlif LGMG AS1012 - 12 m
BUDT 20500,- DKK
Rundt fransk bord af mahogni med plade af marmor, gallerikant af messing, sarg prydet med marquetteri af frugttræ. Louis XVI form, 20. årh.s begyndelse. H. 75. Diam. 85.
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. fælge / Hankook dæk str. 225/50 R 17.
Et par safirørestikker af 18 kt. guld hver prydet med talrige facetterede multi farvede safirbrioletter på i alt ca. 14.32 ct. Samlet vægt ca. 15 g. L. 4,5 cm. (2) Tester op til 22 kt. guld enkelte steder.
Ny CMT Ventilator, med elmotor 400 v - 690 v, 0,37 kw
Møgklo Rimach Gr250 HD Kørt meget få timer Bredde 253cm Dybde 130cm Højde 120cm
Hitachi/Hikoki sæt med skruemaskine og bitssalgskruemaskine, 2x 5ah batterier og lader, samt satbelkasse. KC18DBSL ubrugt