Lukker 25/11-2024 12:50:00
Rollerfram skærebrænder. Inklusiv flasker. Fuldt funktionsdygtig.
Afhentes: DR - 6300 Gråsten, Denmark (via Google Maps)
TOPNØGLESÆT, 3 sæt BATO - 1/2" - 3/8" samt 1/4".
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Kompakt lille knuseanlæg som klare ca 6-8 ton i timen. Nem at folde ud og bruge, kan komme ind de fleste steder. Hydraulisk styret justerbar kæbe Kæbemål 400mm x 250mm Knusningsydelse 25 mm – 120 mm Kompakt størrelse på 730 mm i bredden Vægt 1150 kg Robust stål og HARDOX 450 ramme Hydrauliske komponenter af høj kvalitet Praktisk foldetransportør Stor beholder til læsning af affa ABC Tigerbite 425 Betonknuser
BUDT 154000,- DKK
Plastsvejser, f. eks. Til reparation af kofanger. Inkl. Div. Krammer. Ubrugt
6 stk. smukke støbe-jerns havestole malet i hvid. De måler H: 89 cm, B: 55 cm, SH: 47 cm. Der medfølger 6 stk. sædehynder, samt 6 stk. ryghynder. Brugte og med patina. MOMSFRI
Diamantarmbånd af 14 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. L. 17 cm.
Ingen beskrivelse
Plyfa trækasse B57 x L27 x H28,
Ubekendt maler, 18. årh. Portræt af en fornem kvinde i hermelinsforet kåbe. Usigneret. Olie på lærred. 76×59.
Velholdt og med fuld servicehistorik. - Helt nye dæk, både for- og bak. - Ny turbo. - Elektronisk rat. - 7 " touch-display. - Ny viskosekobling til blæser. - Helt ny GPS. - Standard original trækbom medfølger. - Alle elektroniske opdateringer er gennemført. - Med original John Deere frontlift - HE-VA Trepunktsramme til frontlift med 10 stk. New Holland vægtklodser a´ 45 kg. medfølge John Deere 7280 R - 12 ton - Original John Deere frontlift - 280 HP
BUDT 480000,- DKK