Lukker 25/11-2024 19:19:00
Relief af gips med motiv efter antikken i form af rytter til hest. 20. årh. 73×62.
Absolut velholdt gødningsspreder, meget lidt brugt og altid opbevaret indendørs. PTO aksel er hel og i orde Bredal B2
40 visninger
Flishugger GS 1500, 9 kw, med benzinmotor 420 cc, maks 12 cm træ, årg 2021, til kugletræk, har ikke været startet
BUDT 1700,- DKK
Fristaden Christiania, Christiania 6 år 1977, kobber med flag og med emalje samt randnummer 10, 26,60 g, Sieg 2.3 - sjælden
BUDT 12500,- DKK
4 stk. monteringsbeslag for indmuringsdåse
Laurits Tuxen (f. København 1853, d. sst. 1927) Portræt af en herre med hat. Sign. L. T. 74. Olie på lærred monteret på lærred. 20×13.
Stor Grenreol, H 425 cm, med 4 kraftige ben 1x2500 kg, 16 16 stk hyldearme 500 kg, justerbare efter behov.
Et par perle- og diamantørestikker af platin og 18 kt. hvidguld hver prydet med barok South Sea perle og talrige old-cut diamanter på i alt ca. 6.80 ct. Farve: I-J. Klarhed: VS-SI. Samlet vægt ca. 18 g. Perlediam. ca. 13 mm. L. 5 cm. (2)
Stole/sæder fra biograf. Omkring 14 sæder. Ryglæn, sæder og armlæn. En del beslag og skruer medfølger. Sælges som reparationsobjekt da sæder ikke er komplette med ben.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Vid Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Video!
BUDT 46000,- DKK
VAREBIL, RENAULT TRAFIC 1.6 dCi 125 T29 L2H2. 1st. Indreg: 21-01-2020. Synet: 15-12-2023. Km-tæller viser: 266092. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
BUDT 8100,- DKK
GEARNØGLE,Top Tec, 3/4"- 1", 540-2700Nm.