Lukker 25/11-2024 19:48:00
Norsk etui af forgyldt sterlingsølv og indvendig forgyldt, dekoreret med lilla translucent emalje på guillocheret grund, omkranset af guirlande i guld. David Andersen, ca. 1900. Vægt 90 g. L. 8,3 cm.
Ca. 1000 stk. børnetøjsbøjler
Altona transitions spejl i ramme af nøddetræ og forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 87. B. 38.
1921. Chr. X, 20 øre brun. “Afsenderens Erklæring” fra København til Sønderho pr. herning. Ann. med violet ovalstempel SØNDERHO POSTKONTOR [ 125 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Salget på vegne av kommune. 135 bredde på elementer se bilder for antall.
SKYDEKASSE til luftpistol med tilbehør.
Bolt med stjerne M 6 x 16, 250 stk.
1915. 10 øre, blå. Postfrisk 4-blok med marginaler. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
80 stk Groovy Middagstallerkener Ø 26 cm
2 bts. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2004 A (hf/in).
KÆDESLIBER, 850 watt. Ubrugt.
200 æsker DIY sommerfugle
Bemærk, at har både støtteben i den ene ende og dozerblad i den anden end Caterpillar M316 D - 18 ton
BUDT 319000,- DKK