Lukker 25/11-2024 20:17:00
Tre kinesiske fade af porcelæn, dekorerede i emaljefarver med henholdsvis chrysanthemer, longevities og buddhistiske symboler. Sen Qing/Republik. Diam. 30–35 cm. (3)
2 stk. ovne til indbygning Siemens. Ikke afprøvet.
2 stk nye betonbor Ø 63 + 65 mm. L 400 mm + lille brandslukker + 2 fejeblad
Tysk Rige. Indstiksbog med ældre forsendelser inkl. bedre. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Prada “Bucket” taske af brunt læder med gyldne beslag, kort justerbar hank, aftagelig og justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og to kvaster, to indvendige lommer og rødt læderfor. H. 28 x B. 28 x D. 19 cm. Kort medfølger.
26 stk Smørrebrødsstativer + 14 stk Menukortholdere + ca. 50 stk Flødekander + ca. 35 stk Sukkerskåle samt div. vaser
Bühler Farm King 1070 kornsnegl / Amerikanersnegl Sælger oplyser at han har købt maskinen sammen med en bedrift, og at han aldrig selv har brugt maskinen. Maskinen har stået stille i 4 år, men den var funktionel ved sidste anvendelse. Køber skal selv forestå læsning, demontering osv. Der findes ikke læssemaskine på lokationen.
England. 5 gamle auktionslot med stemplede udgaver. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
8 div. specialmotorer, flere er ubrugte
1983 Mercedes 300D automat 123-serie veteranbil rep objekt som starter og går greit. Motor og gir ser ut til å fungere ok. Endel rust, spesielt på dører. Se forøvrig bilder. For mer info, ta kontakt på mail [email protected]
Signeret Keshan tæppe, Persien. Medaljondesign på rød bund. Signeret: Kashan Attai. Ca. 1950. 314×218.
HAVEPOOL, 2074 liter. Ubrugt.
2 sæt Earbuds i hvid farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt