6 visninger
Lukker 25/11-2024 20:19:00
Beskrivelse:
Teservice af sølv, bestående af tekande, sukkerskål og flødekande, drevet med rokoko ornamentik, med hanke af udskåret mørkbejdset træ. Steingrim Winther. Københavns bymærke 1946. Vægt 1502 g. H. 10–24 cm. (3)
BUDT 4500,- DKK
Afhentes: Se auktionen (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Ingen beskrivelse fundet
dage
timer
min
7 visninger
BUDT 50,- DKK
AFSLUTTET
Samling på 6 sider inkl. bedre mærker. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
11 visninger
BUDT 1000,- DKK
Märke: Okänt År: Okänt Tillverkningsnummer: Okänt Fäste: Direktinfäst Skick: Timmergripen har inte varit använd på flertal år men fungerade vid senaste användning.
1 visning
BUDT ?,- DKK
Bulldozer, Caterpillar D6T LGP m. ripper - årg. 03. 2014 - stelnr. CAT00D6TVJRW00558 - timetæller viser ca. 10495 timer - udvendig mål dozerblad: B: 3910 mm. + 3D maskinstyring bestående af: maskinstyringspanel, Leica MCP80 årg. 2023 + 2 stk. GNSS-maskinmodtagere, Leica iCON CGA60 årg. 2015 + div. udstyr på maskinen
12 visninger
BUDT 186000,- DKK
Christian Hvidt (f. 1946) Reolvæg af massiv eg, bestående af seks bogreoler og tre skabe på fastmonteret sokkel. Udført og mærket hos Søborg Møbelfabrik. (9) Mål: Tre bogreoler: H. 38. B. 90. D. 31. Tre bogreoler: H. 76. B. 90. D. 31. Tre skabe: H. 83. B. 90. D. 47.
BUDT 3800,- DKK
Diamantring af 18 kt. guld prydet med brillantslebet diamant på ca. 0.27 ct. flankeret af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.25 ct. Vægt ca. 4 g. B. 5 mm. Str. 51.
BUDT 5500,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Ok transport tank, til batteri. 450 liter. Fra 2003. Med pistol. Måler H: 65 cm, L: 101 cm. B: 76 cm. Brugt til diesel. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
BUDT 650,- DKK
Louis Vuitton “Evasion PM” rejsetaske af brunt monogram med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, en udvendig lynlås lomme, et lynlås rum med en indvendig lomme og beige for. H. 38 x B. 40 x D. 24 cm. 2002.
0 visninger
BUDT 4300,- DKK
LOEWE “Amazona 28” taske af gråt læder med gyldne beslag to hanke, et lynlås rum med to indvendige lommer og gråt læderfor. Hængelås med to nøgler medfølger. H. 17 x B. 29 x D. 14 cm.
3 visninger
BUDT 3700,- DKK
6 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
BUDT 100,- DKK
Står i 6740 Bramming. Patchpanel tele 50 x rj45 port og Jobmate Advance underarmsstøtte som måler 66,5cm. I bredden. - Asymmetrisk design for maksimal komfor. Let at montere og passer til alle typer skriveborde. Smudsafvisende overflade. Ubrugt. Oprydning. +MOMS
5 visninger
BUDT 0,- DKK
5 stk. reoler uden indhold. Hver reol måler 170 X 80 cm.