Lukker 25/11-2024 20:49:00
Ikon fremstillende Kristus Pantokrater. Tempera på træ. Forsænket billedflade, Kovtjeg. 19. årh. 31×27.
2 stk. slangeopruller, luft / Vand, til vægophæng, stand ukendt
Hele Verden. Parti kartoteker og lidt andet i 2 flyttekasser med bl.a. en del ældre Italien samt set en del Tyskland og Norge med bundter mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
NB! Der medfølger 10 bor. 10 bor (1 m diameter 200m Tzacho UB2 - Hydraulisk horisontal underborring / Horizontal sub-drilling
BUDT 45000,- DKK
ubrugt styreventil 5 sektioner
Abbasiderne, Al-Rashid, AH 171–193 (786–809 AD), Dinar, Egypt, 4,24 g, Album 218.6.
2010 CITROEN BERLINGO 1,6Hdi Innbyttebil Stått en stund og EU er utgått Starter og går fint Nytt dieselpartikkelfilter Ny clutch for ca 2 år siden Kjente feil er ..knekt fjær høyre side foran Div. bulker..se bilder Defekt baklampe Selges som rep.objekt
Står i 6230 Rødekro. Tjep sømpistol til luft. I kuffert. Model F16-50. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Mål: pr. fag: 185x50x250 cm Uden indhold Køber nedtager selv
ABC RP 3013-50 - Euro Shatal - 195 kg
BUDT 4600,- DKK