Lukker 25/11-2024 11:00:00
1200 stk. kosmetik-sprayflasker "guld/sort" (oplyst samlet udsalgspris ca. 12000 kr.) (ubrugt)
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
Ny hulbom 28mm tappe
Parti div. Garmin silikone-case + div. cykellygtesæt (ubrugt)
Mål: 400x120
"Flott" søjleboremaskine med justerbar hastighed
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
Kinesisk silketæppe i klassisk Persisk Qum stil. Flot kvalitet. 20. årh.s slutning. 185×122.
LUVATA ECO varmeoverførselskølere med 2 stk. kompressor. Der er brugsspor og alderstegn. Funktionsdygtig ved nedtagning. Ikke testet ved gennemgang.
Højtryksrenser Gerni 662A, ikke afprøvet.
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, med kurv, 220 - 240V
Rundt bord i plast ø 153cm 9 stk.